oficiální web spisovatele a muzikanta

oficiální web spisovatele a muzikanta

O MNĚ

Českobudějovický spisovatel, novinář a muzikant se narodil 10. února 1987 v Domažlicích. Jeho články vycházely několik let v Deníku, Budějcké Drbně a specializovaných hudebních časopisech. 

Dnes se věnuje především PR aktivitám. Debutový román Na pokraji vydal v roce 2016. O několik měsíců později mu vyšla Kniha kovu, která získala cenu Břitva za nejlepší tuzemskou rockovou knihu roku 2016.

Václav Votruba se muzice věnuje i aktivně – hraje v kapelách Dark Angels, The River Of The Lost Souls a After Rain, se kterými vyprodukoval již více než 10 nahrávek.

OBCHOD


Na tomto místě můžete zakoupit všechny produkty, které souvisí s mou osobou. Moc děkuji za podporu! Mail pro objednávky je venca.votruba@seznam.czŠUMAVSKÝ DĚS II
(kniha, brožovaná, 164 stránek)

Cena: 200,-

Šumavský Děs, bájná bytost, pokračuje ve svých pochmurných memoárech. Tentokrát čtenáře zavádí do Českého Krumlova, Horní Plané, Volar, Frymburku, Vlachova Březí, Mojného, Velešína, Nalžovských Hor, České Kubice, Benešova nad Černou, Hořic na Šumavě, Železné Rudy a Vyššího Brodu. Nabízí třináct strašidelných příběhů, které se údajně staly… alespoň sám Děs to tak tvrdí. Jak s oblibou říká: „Můžete tomu věřit, stejně tak nemusíte. Je to jen na vás.“INSOMNIE
(kniha, brožovaná, 160 stránek)

Cena: 190,-

Spánková paralýza, znepokojivé zvuky, nezvaní hosté… Noci ve starém domě na Žižkově třídě v Českých Budějovicích jsou pro mladého muže, který se přistěhoval ke své přítelkyni, stále hrůznější. Co bzučí ve stěnách? Kdo tiše postává v temném rohu ložnice? Pomůže bývalý farář z dalekého Klenčí pod Čerchovem? Českobudějovický spisovatel Václav Votruba se ve své nové knize Insomnie vydává na pole psychologického hororu, který by mohl potěšit čtenáře například H. P. Lovecrafta. „Cílem není za každou cenu děsit, spíše vyvolávat nepříjemné pocity,“ říká autor a zve vás na návštěvu do světa, který překračuje lidské chápání.
ŠUMAVSKÝ DĚS
(kniha, brožovaná, 164 stránek)

Cena: 200,-

Upíří masakr v Cetvinách, sabaty na Ďáblových kamenech v Hůrce, tajemná babička z Černé v Pošumaví, skřet v podzemí Dívčího kamene, obludník v Hořicích na Šumavě, hornoplánský obr Thomas Thieme, děsivé podzemí pod Větřním a mnohé další příběhy z dávné i nedávné historie českokrumlovského regionu ožívají ve vzpomínkách bájné bytosti, která se rozhodla ve spolupráci se spisovatelem Václavem Votrubou sepsat své paměti. Paměti, ze kterých tuhne krev v žilách. Varujeme – knihu raději nečtěte před spaním.
NA POKRAJI
(kniha, brožovaná, 164 stránek)


Cena: 190,-

Nový román českobudějovického spisovatele a novináře Václava Votruby nás zavede do Hollywoodu 50. až 70. let.

Autor o knize říká:

„Tato kniha nemá žádné poslání. Je to jen takový malý hezký... noir? Book noir? Ano, říkejme tomu třeba book noir aneb exkurze do prachem zapadaných časů. Ostatně někdy mám pocit, že patřím do jiné doby. Třeba do doby, kdy po plátně pobíhala Grace Kelly a na pódiích zpívala Billie Holiday. Takže se vlastně touto knihou vracím domů...“

Příběh se točí kolem vyhasínajícího herce Larryho Pitta, který se rozhodne ze svého života odstranit vlastní manželku... A to až příliš radikálním způsobem...

E-kniha k zakoupení u Kosmasu za 99,-
VÁCLAV VOTRUBA - Miles (digitální release)

Cena: 59,-

Mé první sólové EP. K dostání u Supraphonu!
DARK ANGELS - Venomous Embrace (CD)

Cena: 250,-

Nová deska Dark Angels z roku 2017!
THE RIVER OF THE LOST SOULS - The Midnight Album (CD)

Cena: 250,-

Debutové album mé nové kapely. Hudebně od jazzu přes rock po metal. S krásným ženským zpěvem :-)
AFTER RAIN - The Funeral Marches (CD)

Cena: 150,-

Prozatím poslední album velmi ambiciózní doom/black/avantgardní kapely. Deska vyšla v celosvětové distribuci labelu Metal Age.
AFTER RAIN - The Sound Of War (CD)

Cena: 100,-

Třetí deska After Rain je koncepčním albem věnujícímu se 2. světové válce.
AFTER RAIN - Hammered To The Ice (CD)

Cena: 100,-

Druhá deska After Rain kapelu představuje v blackmetalovějším duchu.
AFTER RAIN - Beyond The Underground (CD)

Cena: 100,-

Úspěšný debut, který byl natočen jako pocta doom metalu 90. let. Na albu se představuje celá řada známých hostů - například Necrocock (Master´s Hammer) či Blackosh (Root).
DARK ANGELS - Embodiment Of Grief (CD)

Cena: 150,-

Třetí dlouhohrající album Dark Angels. Pořízeno ve studiu Hellsound.
DARK ANGELS - Bittersweet Devotion (CD)

Cena: 100,-

Druhá deska Dark Angels. První se zpěvákem Radkem Popelem (ex-Motorband).
DARK ANGELS - Forever & Ever (CD)

Cena: 80,-

Minialbum z roku 2012. Raritka, která zachycuje zpěvačku Evu Markvartovou v řadách Dark Angels.
DARK ANGELS - Symphony Of Bridal Veil (CD)

Cena: 100,-

Debutové album Dark Angels. První oficiální album, na kterém se prezentuje kytarista a skladatel Václav Votruba.
NO BELIEF - Silent Doom (CD)

Cena: 100,-

Deathová kapela, ve které se sešli muzikanti z Dark Angels, Agony a Troodon. Jediné album!

Všechna CD naleznete také na labelu The Old Storm Records.


Zboží expedujeme do 2 dnů, pokud není uvedeno jinak.

Cena dopravy:
Česká pošta - platba předem na účet - 60 korun.
Česká pošta - platba přes Paypal - 60 korun.
Česká pošta - dobírka - 105 korun.

Preferujeme platbu předem na účet, a to kvůli nižším nákladům na dopravu.

OBCHODNÍ PODMÍNKY:

Doručovací údaje a zvolený typ platby napište do mailu společně s objednávkou.

Po zpracování objednávky Vám odešleme emailem její potvrzení. Po vyřízení objednávky a expedici zásilky Vám bude odeslán e-mail.

Podání objednávky je ze strany zákazníka závazné dle obchodních podmínek (Občanský zákoník §544-545, zákon č. 40/1964 Sb). Pokud chcete objednávku zrušit, napište na mail theoldstormrecords@gmail.com.

V souladu se zněním zákona č. 367/2000Sb. ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Zboží zasílejte doporučeně a pojištěné, nijak neručíme za ztrátu nebo poškození při cestě k nám. Zboží nesmí být zasíláno zpět na dobírku, takto zaslané zboží nebude z naší strany přijato. Při splnění všech určených podmínek o vrácení zboží Vám zašleme peníze za zboží zpět převodem na Váš bankovní účet do 30 pracovních dnů. Při nesplnění podmínek o vrácení zboží nebudeme akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží Vám zašleme zpět na Vaše náklady.